19.5 C
Tirana
HomeTagsEditorial
HomeTagsEditorial

Rezultatet rreth: editorial

ROBERT SCHUMAN: BESIMTARI DHE SHTETARI (Në 60-vjetorin e vdekjes)

“Pa pretenduar të japë një recetë të pagabueshme për problemet në rrafshin praktik – ku zgjedhjen e dikton volia – e kemi thënë duke...

Te fundit