31.5 C
Tirana
HomeTagsPODCAST
HomeTagsPODCAST

Rezultatet rreth: PODCAST

Papa dhe të rinjtë, podkasti i ri: edhe nëse bëni gabime, Hyji është i çmendur prej dashurisë për ju

Në funksion të DBR-së (Dita Botërore e Rinisë), një episod i ri i Popecast-it: dialog në distancë midis Françeskut dhe një grupi djemsh e...

Te fundit