27.5 C
Tirana
HomeTagsKodiku
HomeTagsKodiku

Rezultatet rreth: Kodiku

Berati përkujton klerikun katolik Pierre Batiffol

Të mërkurën, 12 qershor, në orën 18:00, në Muzeun Ikonografik “Onufri” në kalanë e Beratit, është mbajtur Simpoziumi shkencor “Pierre Batiffol dhe Kodikët e...

Te fundit