27.5 C
Tirana
HomeTagsGjenetika
HomeTagsGjenetika

Rezultatet rreth: Gjenetika

Gjenetikë. “Prodhimi i gameteve njerëzore, i gabuar dhe i pamundur: pse të ngulmohet?”

Një studim i ri në “Nature” tregon përpjekjet për të prodhuar farën dhe ovocitet . Por a ka kuptim të ecet në një rrugë...

Te fundit