31.5 C
Tirana
HomeTagsBaritore
HomeTagsBaritore

Rezultatet rreth: baritore

Imzot Simon Kulli dhe vizita baritore; “Të ecim së bashku…”

Në kuadër të Vizitës Baritore, që Imzot Simon Kulli, po zhvillon gjatë kësaj periudhe që nga Janari i këtij viti në dioqezën e Sapës,...

Te fundit