22.5 C
Tirana
HomeTagsKomunikim Social
HomeTagsKomunikim Social

Rezultatet rreth: Komunikim Social

MESAZHI I ATIT TË SHENJTË FRANÇESKUT PËR DITËN E 58-të BOTËRORE TË KOMUNIKIMEVE SOCIALE

Inteligjenca artificiale dhe urtia e zemrës: për një komunikim plotësisht njerëzor aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Të dashur vëllezër dhe motra! Evolucioni i sistemeve të së ashtuquajturës “inteligjencë artificiale”, mbi të...

Te fundit