33.5 C
Tirana
HomeTagsCENSUSI
HomeTagsCENSUSI

Rezultatet rreth: CENSUSI

Projekt-ligji mbi shëndetin seksual dhe riprodhues

Përmes një interpelance parlamentare zhvilluar me Ministren e Shëndetësisë më 27 qershor 2024, opinioni publik mori përciptazi dijeni rreth një projekt-ligji mbi të ashtuquajturin...

Te fundit