19.5 C
Tirana
HomeTagsArqidioqeza Tiranë-Durrës
HomeTagsArqidioqeza Tiranë-Durrës

Rezultatet rreth: Arqidioqeza Tiranë-Durrës

Imzot Dodaj dy vite Arqipeshkëv: “Të punojmë në të vetmen vresht, atë të Zotit”.

Në dy vjetorin e marrjes së detyrës si Arqipeshkëv Metropolit i Tiranë-Durrësit, Imzot Dodaj gjatë meshës së shenjtë ka falënderuar secilin prej meshtarëve, rregulltarëve...

Restaurohet selia ipeshkvore e Delbnishtit

Ndërtesa që dikur shërbente si qendra e Arqipeshkvisë së Durrësit, e vendosur në fshatin Delbnisht, i ka shpëtuar rrënimit dhe do t'i rikthehet komunitetit...

Te fundit