25.5 C
Tirana
HomeTagsArqidioqeza Shkodër - Pult
HomeTagsArqidioqeza Shkodër - Pult

Rezultatet rreth: Arqidioqeza Shkodër - Pult

Filloi punimet asambleja e Përgjithshme e Zakonshme LXIX e Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë.

Në ambientet e Selisë së Konferencës Ipeshkvore filloi punimet Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme e LXIX e Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë. Punimet do të...

Rektori i Shejtnores së Zojës së Këshillit të Mirë në Bazilikën Notre-Dame de la Garde

Në Marsejë po zhvillohen takimet mesdhetare, të organizuara nga Arqidioqeza e Marsejës. Takimet do të zhvillohen nga data 18 deri më 24 shtator 2023, duke...

Dom Artur Jaku është rektori i ri i Shenjtërores “Zoja e Këshillit të Mirë”

"U ka pa sot Shkodra e u ka marrë mrapa. U ka pa, distinktivin e Zojës në parzëm, dritën e hirit shenjtnues në ballin...

Mozaiku i “Zojës së Këshillit të Mirë” në Nazaret, Toka e Shenjtë

Një nga emblemat më domethënëse që vulos hapësirën e historisë së qytetit të Shkodrës dhe Kishës sonë është shtegtimi i ikonës së “Zojës së...

IMZOT Angelo Massafra uron besimtarët për Fiter Bajram

TIRANE, më 19 prill 2023 Shumë i nderuar Z. Bujar Spahiu,Kryetar i Komunitetit Mysliman i Shqipërisë Vëllezërve dhe motrave myslimanë! Në emrin tim personal dhe në...

Te fundit