11.5 C
Tirana
HomeTagsRevolta e Spaçit
HomeTagsRevolta e Spaçit

Rezultatet rreth: Revolta e Spaçit

50-vjetori i revoltës së Spaçit; ‘Na hodhën në makinë si trungje lisi’

Dy ‘gardianë’ tërheqin zvarrë një djalë të ri të gjakosur dhe me bluzë të grisur në një skenë të improvizuar në rrënojat e burgut...

Te fundit