33.5 C
Tirana
HomeTagsDioqeza Rrëshen
HomeTagsDioqeza Rrëshen

Rezultatet rreth: Dioqeza Rrëshen

Mesazhi i Presidentit të KISH në ditën e punëtorëve: Jo abuzimit dhe diskriminimit në vendin e punës!

Puna në rradhë të parë fisnikëron njeriun, i jep atij dinjitetin dhe i sjell familjes dhe individit të ardhurat për një jetesë të dinjitetshme....

Filloi punimet asambleja e Përgjithshme e Zakonshme LXIX e Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë.

Në ambientet e Selisë së Konferencës Ipeshkvore filloi punimet Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme e LXIX e Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë. Punimet do të...

Ceremonia e hapjes zyrtare të vitit të ri shkollor 2023-2024

Në Shkollën e Mesme Profesionale "Shën Jozefi Punëtor" është bërë tashmë traditë, që me datë 27 shtator të organizohet ceremonia zyrtare e nisjes së...

Të rinj nga Evropa në Burgun e Spaçit

International Summer Camp 2023 Spaç Albania, gjatë ditës së djeshme në konferencën e hapjes në Hotel Tirana, ka prezantuar pjesëmarrësit e vitit të pestë...

50-vjetori i revoltës së Spaçit; ‘Na hodhën në makinë si trungje lisi’

Dy ‘gardianë’ tërheqin zvarrë një djalë të ri të gjakosur dhe me bluzë të grisur në një skenë të improvizuar në rrënojat e burgut...

Te fundit