28.5 C
Tirana
HomeTagsDBF
HomeTagsDBF

Rezultatet rreth: DBF

Dita Botërore e Fëmijëve: komiteti organizativ, “faleminderit Papa Françeskut për vëmendjen atërore që i kushton DBF-së”

“Përshëndes me përzemërsi fëmijët prej anëve të ndryshme të botës, të cilët kanë ardhur për të na kujtuar se më 25 dhe 26 maj...

Te fundit