23.5 C
Tirana
HomeTagsBurgu i Spaçit
HomeTagsBurgu i Spaçit

Rezultatet rreth: Burgu i Spaçit

Të rinj nga Evropa në Burgun e Spaçit

International Summer Camp 2023 Spaç Albania, gjatë ditës së djeshme në konferencën e hapjes në Hotel Tirana, ka prezantuar pjesëmarrësit e vitit të pestë...

50-vjetori i revoltës së Spaçit; ‘Na hodhën në makinë si trungje lisi’

Dy ‘gardianë’ tërheqin zvarrë një djalë të ri të gjakosur dhe me bluzë të grisur në një skenë të improvizuar në rrënojat e burgut...

Te fundit